Translate blog/翻訳のブロ/翻译博客 (lame Google Translator)
Součet milovníků japonska, anime a mangy ZDE!
------------------------------------------------------------------------
Reklamy, požádání, atd. pouze SEM
Ignoranty čeká hrůzný osud, viz. ZDE
------------------------------------------------------------------------

ZBOHEM! TENDLE BLOG KONČÍ! (přesunula jsem se SEM)
BYE BI! *-*

Březen 2010

Konečně...

31. března 2010 v 17:59 •Haluz aneb Můj deník
Ahhh, konečně.....PRÁZDNINY, díky bohu.
kakashi and dolphins
PS: Jen tak mimochodem..... zabouchla sem se do KAKASHIHO!!!! Takže picty Kakashiho budou asi všude...XD

Nová láska *rozplývání se*

30. března 2010 v 18:02 •Haluz aneb Můj deník
No nebojte se nebudu vám tady vyprávět jak se toho onoho potkala, páč ten někdo není kluk (ani holka) ale hudební skupina, a to Rise Against. Narazila jsem na ně dyž sem hledala video z Naruta... Kakashi and Shikamaru vs. Hidan and Kakuzu. No já nwm co bych vám sem mohla eště napsat, jenom jejich best songy: Savior, Survive, Give It All,...

Návrat... děs běs

29. března 2010 v 14:02 •Haluz aneb Můj deník
To bylo děsný....dneska zase do školy.....zase... hmm taky se vám dneska tak nechtlo vstávat... hmm dyž člověk vstává v šest, v zimním čase jako v pět, tak to není žádnej med... víte že včera tj. 28.3. byl den učitelů? To byl dneska fakt úlet na matiku sme měli zeměpisáře a na zeměpis sme měli matikářku, aspoň ta ájina nám zůstala. To bylo, sme se měli naučit takovej rozhovor: Sally, Ben, Carol a číšník. Šichni takový trojky no a já a tři kámošky sme dostali jedničku... No myslim že končim už bych neměla nic co bych sem mohla napsat...Zdar a sílu XD
school


Hatake Kakashi - Jeho příběh

27. března 2010 v 20:41 •Container aneb co se jinam nevešlo
Kakashi Hatake, malý 5ti letý chlapec se stal genínem. Velice slibné. Jeho otec Sakumo a matka Jun byli štěstím bez sebe. Kakashi je v týmu 2 s hyperaktivním Obitem Uchihou a hodnou schopnou Rin. Jejich tým řídí hokáge Arashi Yondaime. Za dva roky stálého tréningu se tento tým žene na misi. Ochránit obchodníka společně s jeho dcerkou. Odcházejí na misi, kde se poprvé Kakashi zamiluje. Proto začne nosit masku, kvůli dcerce obchodníka. Chidori je velice zvláštní a Kakashi ji má rád. Potom Chidori vystartuje s tím, že se chce naučit bojovat. Po prohraném boji s Rin ji sensej Arashi odvádí a skoro několik dní o nich nikdo neslyší. Po několika dnech jeho sensej a Chidori zachraňují Kakashiho. Nastává to, co si Kakashi nedovedl připustit. Musí odejít. Chidori se rozloučí se sensejem, bohužel Kakashiho jen zdálky pozdraví. Pro Kakashiho je to příšerné, ovšem nemůže pochopit, proč to udělala. Proč? TO si možná kladete všichni za otázku. Tak to vysvětlím.Chidori je velice zvláštní osoba, která nese velikou tíhu na svých bedrech. Ne jen, že jí maminka zemřela, ale ani její Otec na ni nemá moc času. OVšem svůj čas společně tráví velice slibně. Chidri je velice vlídná a hodná. Pilná a vše řekne na rovinu. To se dozvěděl i Kakashi, který s ní něco jako chodil. Ovšem nevěděl, že její způsob loučení bude tak krutý. To mě dovádí k tomu, proč se tak zachovala.
Chidori chtěla, aby ji Kakashi naučil bojovat, proč? Aby ochránila sevého otce. Ovšem učil ji Yondaime, neboť věděl, že Chidori je jiná. Samotná její přítomnost lidi rozveseluje. Chidori je pilná a ani při velice tvrdém tréningu se nezlobila a byla stále šťastná. Zachránila Kakashimu krk. Ovšem také věděla od senseje, že Kakashi je do ní celý paf. Proto Chidori se s ním nerozloučí, ukáže mu záda, nemůže s ním být a ví to. Proto se s ním rozloučí na dálku. To je také další věc. Chirodi je dcerou jedné velice schopné ženy. JEjí klan Umbarade, byl velice schopný, ovšem její matkou vymřel. Všichni o Umbarande věděli, ovšem nikdo o něm moc nemluvil, považovali jejich kekkej genkaj za legendární a smyšlené. Tak trochu je to pravda. Umbarande Kekkei genkai spočívá ve fantazii. KDyž si udělají obrázek, vykoná se to. Jinač řečeno, dokážou svou představivost uskutečnit. To proto se Chidori za tak krátkou dobu dokázala naučit bojovat. Představovala si to totiž a tím zapamatovávala. Jejich Kekkei genkai drží svou moc velice dlouho.
Nyní se vrátíme k příběhu, když jsem vám to tak nějak pěkně vysvětlila. Takže přeskočíme všechnu dobu. CO se stalo?
Kakashi přišel domů, kde si myslel, že na něj čeká matka s obědem, celá usměvavá. Ovšem, bylo to jinak. Kakashi se vrátil domů, všude černá barva. Klan HATAKE byl smutný, celý v černém. ,,Co se stalo?" bylo jeho přivítání u známých. Ti mu nic neřekli, jen aby šel domu. Co se to děje.
Sakumo, jeho otec byl doma. Ležel v posteli a díval se z okna. Kakashi k němu přišel. Celý špinavý a zapáchající. Sedl si k němu na postel. Tam, kde dříve ležívala maminka. ,,Tati, ahoj." pozdravil slušně. Otec se otočil a podíval se na něj. JEho oči byly smutné a vyplakané. ,,Co se děje?" nevěděl Kakashi. ,,Kde je máma?" zeptal se. ,,Pryč Kakashi, odešla." řekl Sakumo. V očích se mu zaleskly slzy. ,,Cože? Kdy se vrátí." zeptal se Kakashi, nic netušil. ,,Nevrátí se Kakashi, je mrtvá." vysvětlil mu to Sakumo a díval se na něj. Kakashimu se v masce pohyboval spodní ret. ,,Cože?" neveřil Kakashi. ,,Maminka.....j.e......m.-..mrtvá?" nevěřil tomu. JEště mu poblahopřála k velké misi a vše bylo v pohodě. ,,Jak..."
,,Nevím,....Kakashi,...ona se nevrátí,....." opět řekl Sakumo. Kakashimu se podařilo jen na pár sekund udržet pláč. Ovšem, jak známe vypukl v jeho veliký a neustálý pláč. Kakashi se vrhl k otci a plakal mu na vypracovaném břiše. Kakashi plakal a řval. Sakumo poslouchal jeho pláč a vzlyky, sám plakal, ovšem tiše. ,,Jun,...jak si nám to mohla provést,........cos nám to udělala." zamislel se a hladil svého kloučka po vlasech.
Tak to se stalo, jak čtete, bylo to kruté. Kakashimu bylo sedum a zemřela mu matka. Po dvou měsících stále po nocích volal její jméno. Jeho otec stále chodil na mise, ze kterých se vracel utahaný a zničený. Kakashi stále trénoval a v 8 udělali s Rin a Obitem zkoušky chunninu.
Jako jediní byli přijati do řad Konohy, rukies, co to dotáhli tak daleko. V devíti se stala příšerná tragédie. Jeho Otec, Sakumo se poprvé stáhl z pozic, aby ušetřil životi svých spolubojovníků. Nechtěl, aby zemřeli. Ovšem to si vykoledovalo příšerný ohlas. Lidé se tomu divili a Hatake Klan byl zostuzen. Sakumo nevycházel ze svého domu. Hatake klan stále vymíral a vymíral. Kakashi stále přežíval společně s Rin a Obitem. Ti se zlepšovali, proč taky ne. Společně se sensejem se stávali silnější. Kakashi byl stále horší. V jeden den, kdy Kakashi přišel z tréningu uviděl svého otce ležet na zemi. Přiběhl k němu a zajíkl se.
Jeho otec měl dýku v zádech. Spáchal seppuku, Harakiri. Nemohl unést tu porážku, tu hanbu z toho, žem u jeho vlastní kamarádi vynadali za to, že je nechal žít. Tak se nemá chovat pravý shinobi.
Proto Kakashi začal dbát na pravidla. Nechal se slyšet u rukies, že nikdy nesundá svou masku a vždy bude dbát pravidel, protože ti, co nedodržují pravidla a nařízení jsou odpad.
Tak se Kakashi stal tím nejhorším blbečkem na světě. Kakashi se opět zlepšoval, začal dbát na příchody a na svou techniku.
Dokonce stvořil vlastní techniku. Techniku, kdy se mu do ruky doslova vyřítila chakra. Zkrátka tak veliká, že se z ní staly podobné blesky. To pojmenoval po své dívce, Chidori. Ovšem onu sílu neuměl moc udržet. Ovšem stále to piloval.
kakashi

Uchiha Madara

27. března 2010 v 19:31 •Pictures
wqmid
srzmng
sytumgdc

Hot or Not

27. března 2010 v 18:59 •Pictures
hger
reas
rekljpo
hhffrk
poiuzztfd
púkbf
mqbzw
mnbvcxx
phiebyo

Anime Girl no.1

27. března 2010 v 16:33 •Pictures
hasdf
hsthjh
kjhg
iuzt
oijhbvv
nbvce
pakzo
manei
halzvea

J-Music

27. března 2010 v 16:24 •Poslouchá to...