Translate blog/翻訳のブロ/翻译博客 (lame Google Translator)
Součet milovníků japonska, anime a mangy ZDE!
------------------------------------------------------------------------
Reklamy, požádání, atd. pouze SEM
Ignoranty čeká hrůzný osud, viz. ZDE
------------------------------------------------------------------------

ZBOHEM! TENDLE BLOG KONČÍ! (přesunula jsem se SEM)
BYE BI! *-*

Neco - 1.díl

3. dubna 2010 v 19:56
22.2.2234
Tma. Černočerná tma. Neco spala klidným spánkem, když v tom ji něco probudilo. Slyšela je šepot a chůzi po schodech. Dveře se otevřeli, na chodbě se svítilo. ,,Haló?" ozvala se Neco. V tom do pokoje vešla postava v tmavém plášti, která se pomalu přibližovala k její posteli. Držela v ruce něco co vypadalo jako zbraň. Když došla až k její posteli řekla:,,Promiň" a bodla ji nějakou jehlou do krku. Neco chtěla vykřiknout, ale zjistila, že ji všechny svali v těle bolí. Pak usla. Probudil ji až řev motoru. Zjistila že leží na zemi obřího,přepravného vrtulníku. Začala se dusit. Nějaký světlovlasý kluk ji chytil za rameno, druhý kluk, měl asi červené vlasy, ji chytil za druhé rameno. V hlavě uslyšela hlas. Nejdřív jen šepot v kterém se nedaly rozeznat slova, potom se v tom šepotu začly rozeznávat slova, vždy jen úryvky. Už začínala slyšet celé věty. Uklidnila se aby slyšela vše. Ty dvě ruce co měla na ramenou ji pustily. Ten hlas neustále opakoval jméno Ms.Red. Pořád to opakoval. Pak usnula. Ve snech se pořád opakovalo to jméno Ms.Red. Probudila se. viděla zamlženě obličej černovlasího kluka s žlutouzelenou čepicí. Mluvil na ni. Opakoval její jméno. Chvíli ji trvalo než si uvědomila kde je, byla v nemocnici, nebo to tak aspoň vypadalo. Už neviděla rozmazaně, posadila se a rozhlédla se po pokoji. Pokoj byl bíle vymalován. Měl jedno velké okno se zelenými závěsy. Naproti posteli byly dvě zelená křesla. Na jednom z nich se usadil ten kluk. Měla pocit jako by ho už někdy vyděla. Jistě, vyděla ho nedávno v nemocnici, ale jako doktora. ,, Ty jsi William?" otázala se Neco. ,,Ne" odmlčel se ,,jsem Benji, Pamatuješ si mě z nemocnice, že jo?" Neco přikývla. ,,Byl jsem tam, hmm, no nic. Jak se cítíš? Nebolí tě za krkem?" vyptával se Benji. ,,Hmm, tebe zajímá jestli mě něco bolí, ale že bys mě vysvětlil co se tady děje, to ne!"vyjela na něj Neco. Benjiho to trochu zaskočilo, ale s klidem odpověděl: ,,Je vidět že tě nic nebolí," odmlčel se ,,jsi ve středisku společnosti Agent X, v centru Los Angeles." ,,Á, to mě nezajímá, chci vědět PROČ jste mě unesli!" ,,Uh, no řekněme že kdybychom tě "neunesli" tak si momentálně mrtvá..." Neco klesla čelist.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miška.hanuška miška.hanuška | E-mail | Web | 4. dubna 2010 v 12:47 | Reagovat

Ahojky, moc se omlouvám za reklamu.
Začínám s novým blogem o kapele 30 Second To Mars. A byla bych moc ráda kdyby jsi ho navštívil/a.
Předem díííky moc! A ještě jednou se omlouvám!!!

2 Nakano Miharu Nakano Miharu | Web | 4. dubna 2010 v 16:24 | Reagovat

fááájn - už je to celkem dlouho, co jsem psala nějakou kritiku na povídku.
Taže copak to tu máme...
Na začátek bych ti měla pochválit dobře promyšlený děj. Příběh odehrávající se v budoucnosti je hodně zajímavý, ale taky celkem těžký.
Další plus je, že máš 1. kapitolu tak krátkou - víc lidí si ji přečte.

A teď k obsahu.
Působí to na mě jakoby jsi vytáhla svoje pocity, které jsi při psaní měla a prostě je napsala. Tuhle chybu taky často dělám ;-) Pamatuj si, že čtenář je ucho líný a proletí to co nejrychleji může. Tudíž mu všechny tvoje silné pocity splynou do nudných krýtkých vět. Musíš se rozepsat! Zapojit do toho spisovatelský talent! :-D přirovnání k něčemu jsou tou spávnou volbou.
A ještě mám jednu drobnost - když si přečtu jméno hlavní hrdinky, tak se mi písmenka okamžitě přeskupí na "Něco" Já vím, teď už s tím těžko něco uděláš, ale musela jsem to zmínit. Možná by bylo lepší třeba Neka, Necco či Neeco [nýko]
blah blah blah atd...

závěr ti ale musím pochválit - to čtenáře naláká přinejmenším na další díl ;-)
doufám, že jsem ti poradila a neurazila tě - to bych nechtěla :-x

3 Suhika Suhika | Web | 4. dubna 2010 v 17:58 | Reagovat

Ne neurazila jsi mě kritiku jsem čekala a na můj vkus byla eště docela měkká. S tím jménem Neco, já vím že to připomíná Něco, ale no prostě jsem venčila psa a řekla sem si že bych mohla odložit lenost trochu stranou a odhodlat se Něco sesmolit, tak si du a najednou mě napadlo NECO a páč lenost odložit nejde tak sem požila první jméno co mě napadlo, ale s tím už asi těžko něco udělám...Arigato za pochvaly

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama