Translate blog/翻訳のブロ/翻译博客 (lame Google Translator)
Součet milovníků japonska, anime a mangy ZDE!
------------------------------------------------------------------------
Reklamy, požádání, atd. pouze SEM
Ignoranty čeká hrůzný osud, viz. ZDE
------------------------------------------------------------------------

ZBOHEM! TENDLE BLOG KONČÍ! (přesunula jsem se SEM)
BYE BI! *-*

Neco- Charakteristika postav

3. dubna 2010 v 18:15

NECO
Neco
Neco se narodila 22.2.2222. Její život definitivně změnil únos agentů ze společnosti Agent X. Už od malička věděla že je jíná ale netušila že jí to až takhle pozmění život. V den jejích dvanáctých narozenin se v ní objevilo druhé já a také ji unesli agenti ze společnosti Agent X. Má ráda kočky. K jejím nejoblíbenějším jídlům patří jahody máčené v čokoládě. Tajně miluje svého týmového kolegu Benjiho. Od svých dvanáctých let neviděla své rodiče na živo, ale jen přes počítač.


MS.RED
Ms.Red
Ms.Red je Nečino druhé já. Je arogantní, nafoukaná, panovačná, naivní a ctižádostivá. Což bývá pro Benjiho dost složité. Benji dokáže dostat Ms.Red ven z Nečiino těla a může ji dostat do míst které jsou uzavřená i pro agenty.BENJI
Benji
Benji se narodil 20.2.2220. K agentům Agent X. se dostal už jako malé dítě, jeho rodiče zemřeli při jedné z akcí. Tuší že je do něj Neco zamilovaná, ale protože ztratil rodiče na které byl velice vázaný, nachce se na nikoho vázat. Nehce pocítit další ztráty. Má rád americké brambory. Nejraději má stejně jako Neco, kočky. Dokáže uklidnit Nečino druhé já a dokáže ho i dostat z těla ven.
Učitelé + agenti
UČITELÉ - NATHANIEL, BORIS N., LUCIE KEY A EVANGELINA K.
Nathaniel- učí pouze Neco, učí ji koncentraci.
Boris N.- učí všechny nováčky zacházet se zbraní a sebeobranu.
Lucie Key- učí všechny potřebné znalosti pro běžný (i neběžný) život-matika, jazyky,fyzika,...
Evangelina K.- je velmi schopná a zaskakuje za každého učitele který je mimo školu.

AGENTI- AGENT X., AGENT K.
Agent X.- je mistr převleků a tudíž se dostane téměř kamkoliv. Je dcerou zakladatele agentury. Její pravé jméno zní Mariana
Agent K.- je velmi drzá, ale je velkým přítelem velitele všech agentů, tudíž v agentuře zůstane. Pravým jménem se jmenuje Airine.

AKI
Aki
Aki se narodil 2.2.2220. Nebyl unesen společností, nastoupil do ní dobrovolně (tenkrát byl uplně namol a spletl si nemocnici se společností). Má schopnost rozmlouvat s mrtvými. Jeho nejoblíbenější jídlo je zeleninový salát. Má rád psi a vlastní německého ovčáka jménem Kimo.
DOLCEZA
Dolceza
Dolceza se narodil 2.2.2222. Byl také unesen společností, protože má schopnost vidět až několik hodin dopředu. Mezi jeho oblíbená jídla patří knedlíky plněné jahodami. Má rád malé zvířata a má jednu malou mořskou želvu jménem Kiko.FAIR
Fair se narodil 22.6.2206. Do společnosti nastoupil dobrovolně ve třinácti letech. V jeho patnácti letch se mu narodila dcera která se při jednom zásahu ztratila, při tomto zásahu zemřela i jeho přítelkyně Mina. Fair se dva roky snažil svou dceru najít, ale nepodařilo se. V sedmadvaceti letech byla pro agenturu uneseno další dítě. Při genetických testech se zjistil že Neco je jeho dcera. Mezi jeho oblíbená jídla patří topinky. Má rád, jako Neco, kočky. jednu vlastní a jmenuje se Hero.

MINA
Mina se narodila 7.2.2207. Do společnosti nasoupila dobrovolně. Ve čtrnácti letech se jí narodila dcera, ale dva měsíce na to byla při jedné z akcí postřelena, následně na to svému zranění podlehla. Mezi její oblíbená jídla patřili jahody a borůvky. Měla ráda malé zvířátka a měla malé morče jménem Han.No to by bylo prozatím vše. Dneska ještě možná přidám charakteristiku míst a možná ale opravdu jen možná první díl(mám už ho napsanej ale musim ho přepsat na počítač). Za pravopisné chyby a překlepy se moooc omlouvám (ta čeština mě poslední dobou moc nejde).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama