Translate blog/翻訳のブロ/翻译博客 (lame Google Translator)
Součet milovníků japonska, anime a mangy ZDE!
------------------------------------------------------------------------
Reklamy, požádání, atd. pouze SEM
Ignoranty čeká hrůzný osud, viz. ZDE
------------------------------------------------------------------------

ZBOHEM! TENDLE BLOG KONČÍ! (přesunula jsem se SEM)
BYE BI! *-*

Czech Original Fashion

15. května 2010 v 16:12 |  •Container aneb co se jinam nevešlo

Czech Original Fashion

Současná česká móda, originální lidé a originální místa.

Projekt Czech Original Fashion je nejen "módní sonda", ale i příležitost sdílet s ostatními informace o všem jedinečném a originálním, co tvoří současnou českou městskou módu.
Czech Original Fashion je rozsáhlý interaktivní projekt, v jehož středu je člověk, který je svůj a obléká se jinak než ostatní. Zní to jednoduše. Ale v době diktátů módních časopisů, směřujících k obecné monokulturnosti a jakési vizuální dietě, je to silné existenciální gesto. Jde nám o to, ukázat, že být originální není nutně jen otázkou peněz, je to především výraz určitého způsobu myšlení.
Hlavním cílem je zviditelnit českou módní scénu a propojit ji s lidmi, kteří módou žijí. Projekt připravují odborníci na současnou módu, designéři, teoretici moderního životního stylu či publicisté.
Na těchto internetových stránkách se představují profesionálové, ale jako jedinečný komunitní web jsou stránky otevřeny všem, kdo sledují módu, chtějí se ukázat, podělit o tipy nebo se jen inspirovat.
Chceme zmapovat originální odívání na všech úrovních, od profesionálních tvůrců po lidi, jejichž styl je tak originální, že by mohl inspirovat ostatní. Stejně tak nás zajímají neotřelé módní doplňky a jejich kombinace. Neméně důležité jsou informace, kam zajít, když si chci koupit něco, co jinde není - kde jsou obchody, ateliéry, e-shopy, o kterých by se mělo vědět. A k současné české městské módě patří i nezaměnitelná místa, kavárny, kluby, galerie, jež jsou z vašeho pohledu originální a o nichž by se měli dozvědět i ostatní!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nashi Nashi | Web | 16. května 2010 v 17:20 | Reagovat

To zní zajímavě. Já bych tak ráda byla originánlní, ale vždycky, když si vezmu něco, co vypadá jen trochu jiný než nosej všichni ostatní, tak moje matka zuří! Ne že by mě oblíkala jak ona chce, to jí ani nedovolim a pravděpodobně to ani dělat nechce, ale stejně! Nedovolí mi připustit uzdu fantasii a musim se oblíkat jako všichni ostatní nevírazní lidé. A možná i oni jsou originálnější než já! Štvě mě to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama